D E M A 3 0 0 0 CAD CAM Sistemleri
 

TORINO Hybrid Plastik Enjeksiyon

Fiyat / Performası Yüksek bir Plastik Enjeksiyon Makinesi

                                                                                Sınıfındaki En Düşük Elektrik Sarfiyatlı Plastik Enjeksiyon Makinesi

Plastik Enjeksiyon Torino

 

 

Ayrıntılı Teknik Detaylar İçin İlgilendiğiniz Plastik Enjeksiyonu Seçiniz:

60 ton    90 ton   120 ton   150 ton   200 ton   270 ton   300 ton   360 ton   400 ton   450 ton   550 ton

 

Hızlı-Yanıt Hybrid Sistemi ( servo drive )

Geniş Kullanım Alanı

TORINO Plastik Enjeksiyon Makinaları, farklı ihtiyaçları ve tüm özel istekleri karşlayacak tasarıma sahip bir Plastik Enjeksiyon Makinesidir. Kullanım alanları: Ambalaj, Elektronik, Otomotiv, Beyaz Eşya, Tıp, Ev Aletleri, Genel Plastik Ürünler. Kullanılan plastik malzemeler ABS, PC, PET, POMM, v.s.

Yüksek Verimlilik, Düşük Sarfiyat

Tüm TORINO Plastik Enjeksiyon Makinaları hybrid ( servo-drive ) sistemin sayesinde yüksek performans ve düşük işletme maliyetiyle tüm kullanıcıların isteklerini karşılar. Normal Plastik Enjeksiyon Makinalarına göre yaklaşık 70% kadar daha düşük elektrik sarfeder. TORINO Plastik Enjeksiyon Makinaları ortalama 0,38 kW/saat/1 kg ham plastik malzeme işlemesi için. Yüksek enjeksiyon verimliliği  >95%.

Sessiz Çalışma Ortamı

TORINO Plastik Enjeksiyon Makinaları çok düşük çalıştırma sesiyle size sesiz çalışma ortamı sağlar. - < 60dB

Yüksek Hassasiyet

Kullanılan hybrid sistem (servo-drive) sayesinde ivmelenmeler ve hızlı durma hareketleri, kapalı devre ve çok hassas olarak kontrol edilebilir. Bu sistem sayesinde TORINO Plastik Enjeksiyon Makinalardaki Vida mili konumu, Basınç, Ters Basınç, Devir ve Hız gibi değerler   < 0.28% hassasiyete ulaşılır. Sistemdeki yüksek hassasiyet sayesinde Plastik Enjeksiyon Makinesinde hiç bir stres oluşmadığından, sistemin yağ çalışma derecesi çok düşük. Soğutma ünitesine gerek yok.  

Yüksek Kalite Standartı

TORINO Plastik Enjeksiyon Makinalarında kullanılan tüm parçalar uluslararası sertifikalı yüksek kaliteli firmalar tarafından üretilmiştir. Bu firmalardaki parçalar her ülkedeki bölgesel pazarlardan kolayca temin edilebilir. Bunların sayesinde TORINO Plastik Enjeksiyon Makinaları sorunsuz ve yüksek hassasiyette ve performansta uzun süre ve sorunsuz çalışır.

Düşük Bakım Maliyeti

Kullanılan yüksek kaliteli bileşenler sayasinde düşük bakım ve işletme maliyetleri kullanıcılara gerçek kazanç sağlar.

Kontrol Ünite üzerindeki uzaktan bağlantı (remote control) sayasinde ihtiyaç duyulduğunda çok kısa sürelerde teşhis ve müdahale gerçekleşebilir. Kullanıcı, profesyonel destek için uzun zaman bekleme zorunda kalmaz.